03-5280926 טלפון

טייסת תובעת את חברת התעופה: "הקפטן אנס אותי"

0

טייסת בחברת התעופה האמריקנית אלסקה איירליינס תובעת את החברה בטענה כי היא אחראית למעשיו של טייס אחר שלטענתה סימם ואנס אותה בחודש יוני במהלך שהיית לילה בין טיסות בבית מלון במיניאפוליס.   לפי דיווח ברשת ABC, פול אנגלין היה הקפטן ובטי פינה הייתה טייסת המשנה שלו במהלך כמה טיסות פנימיות בארצות הברית. בתביעת נזיקין שהגישה פינה לבית משפט בוושינגטון היא מצטטת קטעים מדו"ח חקירה שהזמינה חברת התעופה כדי לבדוק את הטענות. בדיווח מדגישה רשת ABC כי לא השיגה את הדו"ח המצוטט.

לפי אותו דו"ח, הטייס הזמין את הטייסת למלון שבו מגישים ארוחת ערב של יין ופיצה. כשהיא שתתה את כוס היין השנייה התקשתה הטייסת להחזיק את הראש, זאת בניגוד למצב רגיל שהיא משתכרת רק לאחר שלוש או ארבע כוסות. הטייס, כך נטען, מילא שוב את כוס היין שלה, ואז היא זוכרת שהתעוררה בחדרו, כשהוא איתה במיטה והיא עירומה בפלג גופה התחתון.

 

כשהצליחה לחזור לחדר שלה היא הבינה שמה שהיא חשה זה לא האנגאובר. היא שאלה לאחר מכן את הטייס מה קרה והוא הכחיש שהם קיימו יחסי מין, ואמר לה שהיא "התחילה איתו חזק".

 

יומיים לאחר התקרית היא הגישה לאיגוד הטייסים תלונה בגין אונס. היא הפסיקה לטוס לכמה חודשים ולאחרונה שבה לפעילות מלאה. בזמן זה, כך לפי ידיעתה וטענתה בכתב התביעה, אנגלין המשיך להיות מועסק בחברה ולטוס. יצוין כי היא לא הגישה תלונה במשטרה.

 

אלסקה איירליינס סירבה להגיב לטענות ומסרה שהחקירה עדיין בעיצומה. "ביטחונם ושלומם של העובדים והנוסעים שלנו הם בראש סדר העדיפויות", נמסר מהחברה. רשת ABC לא הצליחה להשיג את תגובת הטייס או נציג מטעמו.

קישור לכתבה שפורסמה ב- דה מארקר העוסקת בתביעת נזיקין בה יוצגה נפגעת תקיפה מינית על ידי משרד עורכות הדין אלוני סדובניק מול בית מלון שבו קרתה התקיפה.

ynet פורסם:  15.03.18 , 15:15

Source: טייסת תובעת את חברת התעופה: "הקפטן אנס אותי"

Share.

About Author

Comments are closed.