03-5280926 טלפון

לא כדאי לדחות הריון ראשון לגיל 40, ולסמוך על הבטחות תעשיית טיפולי הפריה מלאכותית | פוסט 21.10.16

0

נשים יקרות שימו לב- לא כדאי לדחות הריון ראשון לגיל 40, ולסמוך על הבטחות תעשיית טיפולי הפריה מלאכותית. תעשיית הפריות מלאכותיות – רשלנות רפואית? מגדרית?
מאמר חשוב בעיתון ״ניו יורק טיימס״ חשף השבוע את תרמית המאה בעיניי- תעשייה בינלאומית ענפה של מכונים להפריה מלאכותית לנשים- מטעה מיליוני נשים בעולם כששיווקה את השקר הרפואי האולטימטיבי- לפיו בעידן המודרני נשים יכולות לדחות את כניסתן להריון גם לאחר גיל 40 בעזרת טיפולי הפריה.
התחקיר מגלה שבפועל לא חל כמעט כל שינוי
בעשרות השנים האחרונות באחוזים המזעריים של נשים מעל גיל 40 המצליחות להרות הריונות בריאים (פחות מ 20%)
התחקיר הוכתר בשם:
״The Misleading Promise of I.V.F. for Women Over 40⁩״
וחשף את שיטת ההונאה של תעשיית מכוני ההפריה באמצעות הטמעה שיווקית ארוכת שנים של שקר רפואי אשר גרם למיליוני משים לדחות את מועד כניסתן להריון ומצאו עצמן מול שוקת שבורה- אובדן נצחי ליכולת לממש את הריונן.
אלפי המכונים המשווקים בארצות הברית ובעולם
וגם בישראל את ״המוצר״: הפריות מרחיבות לאישה את טווח הגילנות המאפשר כניסה להריון (שקר!) מגלגלים שוק של מאות מיליארדי דולרים בשנה- על חשבונן של
נשים שהוטעו ועברו סבל בלתי נתפס
גם גופני וגם בשל אובדן
יכולתן להרות, וכן- גם אובדן של הרבה מאד זמן וכסף שירד לטימיון.
בימים אלו אנו עוסקות במהלך משפטי בעניין זה.. המשך יבוא..
The Misleading Promise of I.V.F. for Women Over 40
The Misleading Promise of I.V.F. for Women Over 40
315
PAUL ROGERS
OCTOBER 17, 2016
Personal Health
By JANE E. BRODY
Many young women were understandably seduced by the once widely publicized message that if they chose to delay pregnancy and were then unable to conceive, they could still have babies through in vitro fertilization, also known as I.V.F.
Miriam Zoll was one of them. Married at age 35, she thought she had plenty of time to start a family. After all, she said, “My mother had me at 40, and since 1978, the fertility industry has been celebrating its ability to help women have children at older age

משרד עו"ד רוני אלוני סדובניק

Share.

About Author

Comments are closed.